Opony 0 nie odpowiadają parametrom wyszukiwania
Przepraszamy, usługa ta jest tymczasowo niedostępna. Proszę spróbować ponownie później

ZNAJDŹ OPONY DO SWOJEGO AUTA

ZNAJDŹ SWOJE OPONY OSOBOWE MICHELIN

Na lokalnej stronie Michelin znajdziesz odpowiednie opony do swojego pojazdu. Aby szybko i łatwo dobrać najlepiej dopasowane  do pojazdu opony, skorzystaj z naszej wyszukiwarki opon.

W polach od lewej do prawej wpisz model pojazdu lub rozmiar opon. Po wpisaniu danych zaproponujemy Ci najlepiej dopasowane opony. Im więcej informacji podasz, tym trafniejsze będą nasze propozycje.

Aby dowiedzieć się więcej o proponowanych oponach, kliknij w ich szczegółowy opis. Na stronie możesz także od razu sprawdzić, gdzie znajduje się najbliższy punkt sprzedaży wybranych opon!

Informacje prawne

Podane rozmiary i/lub oznaczenia prędkości mogą się nieznacznie różnić od rozmiaru oryginalnego wyposażenia podanego na karcie pojazdu. Nasi specjaliści w punktach sprzedaży udzielą Ci niezbędnej pomocy podczas wymiany opon poprzez: 

 

  1. Poinformowanie cię jeśli opony zastępcze różnią się pod względem indeksu prędkości od opon pierwszego wyposażenia, a maksymalna prędkość pojazdu jest ograniczona do opon z niższym indeksem prędkości.

  2. Ustalenie, czy opony o alternatywnym rozmiarze wymagają jakichkolwiek korekt ciśnienia.

You're about to be redirected on

Za chwilę nastąpi przekierowanie do witryny zewnętrznej Rezulteo, gdzie na podstawie Twojej lokalizacji znajdziesz informacje o cenach i Dilerach opon.

Ceny podane na stronie są aktualnymi cenami Dilerów współpracujących z witryną. Obok ceny znajduje się informacja, czy zawiera ona usługę montażu opon.

Punkty sprzedaży świadczące wysoką jakość usług są oznaczone etykietą „Certyfikowany Serwis”.

Wczytywanie…