Znajdź idealne dla siebie opony MICHELIN w kilka sekund.

ZNAJDŹ OPONY DO SWOJEGO AUTA

ZNAJDŹ SWOJE OPONY OSOBOWE MICHELIN

Na lokalnej stronie Michelin znajdziesz odpowiednie opony do swojego pojazdu. Aby szybko i łatwo dobrać najlepiej dopasowane  do pojazdu opony, skorzystaj z naszej wyszukiwarki opon.

W polach od lewej do prawej wpisz model pojazdu lub rozmiar opon. Po wpisaniu danych zaproponujemy Ci najlepiej dopasowane opony. Im więcej informacji podasz, tym trafniejsze będą nasze propozycje.

Aby dowiedzieć się więcej o proponowanych oponach, kliknij w ich szczegółowy opis. Na stronie możesz także od razu sprawdzić, gdzie znajduje się najbliższy punkt sprzedaży wybranych opon!

MAZDA MX3 rozmiar opony

Wymiana opon w twoim samochodzie marki MAZDA na opony idealnie do niego dopasowane jest absolutnym priorytetem tam gdzie liczy się bezpieczeństwo, oszczędność paliwa i trwałość opon. Pomożemy ci znaleźć odpowiednie opony do twojego samochodu MAZDA, które będą idealnie dopasowane do jego parametrów, warunków użytkowania i twojego stylu jazdy. Wykonaj pierwszy krok, podając gamę swojego samochodu marki MAZDA.

MAZDA MX3 types

Informacje prawne

Podane rozmiary i/lub oznaczenia prędkości mogą się nieznacznie różnić od rozmiaru oryginalnego wyposażenia podanego na karcie pojazdu. Nasi specjaliści w punktach sprzedaży udzielą Ci niezbędnej pomocy podczas wymiany opon poprzez: 

 

  1. Poinformowanie cię jeśli opony zastępcze różnią się pod względem indeksu prędkości od opon pierwszego wyposażenia, a maksymalna prędkość pojazdu jest ograniczona do opon z niższym indeksem prędkości.
  2. Ustalenie, czy opony o alternatywnym rozmiarze wymagają jakichkolwiek korekt ciśnienia.