OPONYOPONY POKAŻ WSZYSTKIE OPONYPOKAŻ WSZYSTKIE OPONY DILERZYDILERZY

AKTUALNOŚCI I KOMUNIKATY PRASOWE

ZAPROSZENIE

ZAPROSZENIE

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska Michelin nr 334 (hala C) na nadchodzących targach Inter Cars.

Podczas targów Michelin przestawi swoją najnowszą letnią oponę sportową MICHELIN Pilot Sport 4 S do samochodów UHP (Ultra High Performance) takich jak: Aston Martin, Ferrari, Lamborghini, MC Laren, Porsche, Nissan GTR, Honda Type R, Renault Megane RS. Opona przeszła testy niezależnych organizacji TÜV SÜD i DEKRA, w których zajęła pierwsze miejsce w kilku kluczowych obszarach jednocześnie: hamowanie na suchej nawierzchni, hamowanie na mokrej nawierzchni, czas okrążenia na suchej nawierzchni i trwałość.

Ponadto na stoisku Michelin będzie można zobaczyć pierwszą oponę letnią z homologacją zimową MICHELIN CrossClimate+, gamę letnich opon sportowych oraz opon zimowych, od podstawowego modelu MICHELIN Alpin 5 po ogumienie z segmentu UHP (Ultra High Performance), jak MICHELIN Pilot Alpin 4 czy MICHELIN Latitude Alpin.

Ponadto podczas targów Michelin zaprezentuje aż dwa samochody Macieja Dreszera. Pierwszy z nich to auto z europejskiej serii NASCAR, której patronuje Michelin, czyli Ford Mustang NASCAR z silnikiem V8 o poj. 5,7 litra. Samochód z karoserią z włókna szklanego ma ponad 5 m długości oraz waży jedynie 1210 kg, co pozwala na osiągnięcie maksymalnej prędkości 300km/h. Drugi z samochodów to zwycięskie BMW M235i Racing Cup - jedyny egzemplarz w Polsce i jeden z 80 wyprodukowanych na świecie. Samego Macieja Dreszera będzie można spotkać na stoisku Michelin. Jest on jednym z najbardziej obiecujących młodych kierowców w Polsce. Ma tylko 21 lat, a na swoim koncie zwycięstwa m.in. w klasyfikacji generalnej cyklu wyścigów BMW M235i Racing Cup. W tym roku podjął kolejne wyzwanie: start w cyklu NASCAR.

 

Szczegółowe informacje:

Ewa Konopka

Rzecznik Prasowy Michelin Polska

tel.: 691 117 472

e-mail: ewa.konopka@michelin.com


Kontakt dla Mediów

Related Title

Konopka Ewa

Rzecznik Prasowy

ewa.konopka@pl.michelin.com

Opublikowane Artykuły

  • Popularne
  • Najnowsze