OPONYOPONY POKAŻ WSZYSTKIE OPONYPOKAŻ WSZYSTKIE OPONY DILERZYDILERZY

PRZED ZAKUPEM

Opony na wszystkie warunki pogodowe

michelin 18 lis 2015

Wyobraź sobie rewolucyjną oponę 'letnią', której nie trzeba zmieniać na zimową. Ona już tu jest.

Przygotuj się na każde warunki drogowe. Na jednym komplecie opon przez cały rok. Opona MICHELIN CrossClimate na wszystkie warunki pogodowe stanowi połączenie najlepszych technologii stosowanych w oponach letnich i zimowych: inteligentnych mieszanek gumowych i unikalnej kierunkowej rzeźby bieżnika z rowkami w kształcie litery V i lamelami wysokiej efektywności. Jak sama nazwa wskazuje, jest to opona letnia zapewniająca równie imponujące osiągi w warunkach zimowych. Jest to również pierwsza opona letnia z certyfikatem zimowym o tak dobrych osiągach w warunkach zimowych, że otrzymała oznaczenie trzech szczytów górskich i płatka śniegu. Opona MICHELIN CrossClimate na każdą pogodę oferuje zalety letnich opon Michelin w zakresie bezpieczeństwa i trwałości oraz najważniejsze parametry osiągów zimowych opon Michelin, czyli przyczepność i efektywne hamowanie w warunkach zimowych. Nowa kategoria opon Opony na wszystkie warunki pogodowe to nowa kategoria opon zapewniających imponujące osiągi w zakresie hamowania na mokrej i suchej nawierzchni, trwałości i oszczędności paliwa. Oznacza to, że przyczepność i efektywność hamowania opon na każdą pogodę jest porównywalna z osiągami najlepszych opon zimowych. Ponadto opony posiadają klasę oporów toczenia najlepszych opon letnich. Swoje opony możesz zmienić na opony na każdą pogodę o każdej porze roku Najważniejsze powody, żeby zmienić opony:

  • Chcesz przez cały rok jeździć na tych samych oponach.
  • Jeździsz w kraju, gdzie zimą temperatura rzadko spada poniżej -5°C (jeśli spada, to należy zaopatrzyć się w opony zimowe).
  • Nie masz możliwości przechowywania i montażu drugiego kompletu opon zimowych/letnich.
Opony całoroczne kontra opony na każdą pogodę Opony całoroczne są dopuszczone do użytkowania zimą. Mimo to opony całoroczne nie są tożsame z oponami na każdą pogodę. Jak zatem wpada MICHELIN CrossClimate w porównaniu z oponą całoroczną?

  • OSOBOWE
  • 4X4 / SUV
  • DOSTAWCZE - DO KAMPERÓW
Loader