OPONYOPONY POKAŻ WSZYSTKIE OPONYPOKAŻ WSZYSTKIE OPONY DILERZYDILERZY

PRZEWODNIK KIEROWCY

Gama opon zimowych MICHELIN

Michelin 07 mar 2011

Gama opon zimowych MICHELIN

Teraz naprawdę możesz się cieszyć z jazdy samochodem w  zimowych warunkach. Gdy zima powoduje chaos na większości dróg w Europie, czas upewnić się, że Twój pojazd jest odpowiednio wyposażony do walki z niesprzyjającymi warunkami drogowymi. Znajdź najodpowiedniejsze zimowe opony MICHELIN do Twojego samochodu. Wybierz najlepszą spośród zalecanych opon lub zobacz pełny katalog opon MICHELIN

Uwaga: Montaż opon zimowych jest w niektórych krajach wymagany przepisami.

Zimowe opony osobowe

Michelin Alpin

Umożliwia bezpieczną jazdę  we wszystkich warunkach pogodowych. Nowa opona MICHELIN Alpin do samochodów miejskich, rodzinnych i minivanów jest najbardziej ekonomiczną (1) oponą zimową.

Zapewnia o 35% więcej przebiegu od średniej opon spotykanych na rynku. Rewolucyjna mieszanka gum Helio Compund+ na bazie oleju słonecznikowego poprawia przyczepność na mokrej, zaśnieżonej i oblodzonej nawierzchni. Technologia Full Active Tread poprawia trakcję, hamowanie i stabilność prowadzenia opony w najbardziej wymagających warunkach.

 

MICHELIN Pilot Alpin

Zimowa opona MICHELIN Pilot Alpin jest przeznaczona do modeli sportowych i samochodów o najwyższych osiągach. Zimowa opona MICHELIN Pilot Alpin została opracowana i homologowana na najmocniejsze samochody jeżdżące po drogach publicznych. MICHELIN Pilot Alpin posiada homologacje na Audi A3/A4/A6, BMW M3, M5 i M6, Mercedesy klasy C, E, S, AMG klasy E, CLS, SLR, Maybacha, Porsche Panamera, Boxster i 911 oraz w wersji samonośnej (ZP) do kontynuacji jazdy po utracie ciśnienia na BMW serii 3.

Zimowe opony do samochodów 4x4 i SUV

MICHELIN Latitude Alpin

Zimowa opona do samochodów 4X4 i SUV. Przeznaczona do samochodów typu SUV i wielofunkcyjnych, MICHELIN Latitude Alpin zapewnia bezpieczeństwo, pewne hamowanie i trakcję zimą. Dzięki technologii StabiliGrip, łączącej 2 typy lameli, zwiększa się przyczepność i stabilność na śniegu oraz trakcja i wytrzymałość przy dużych prędkościach.

MICHELIN Latitude Alpin HP

MICHELIN Latitude Alpin HP jest zimową oponą do pojazdów typu SUV. Michelin Latitude Alpin HP, przeznaczona do samochodów 4X4 o wysokich osiągach i sportowych, jest homologowana na Mercedesa GL, ML i klasy R oraz BMW X5 (w technologi RunFlat „Zero Pressure”, ZP).


Zimowe opony dostawcze/kempingowe

Michelin Agilis Alpin

Opona MICHELIN Agilis Alpin, zaprojektowana do samochodów dostawczych oraz wanów, zapewnia lepsze osiągi we wszystkich warunkach zimowych. Opona wgryza się w śnieg wykorzystując technologię Stabiligrip opartą na lamelach zapewniających jednocześnie trakcję jak i wyjątkową stabilność.

(1) Pod kątem trwałości i efektywność energetycznej.

ZNAJDŹ ODPOWIEDNIE OPONY OSOBOWE MICHELIN

Zobacz rekomendację, wpisując dane pojazdu lub rozmiar opon i określając swoje potrzeby.

OSTATNIO CZYTANE ARTYKUŁY

Brak ostatnio czytanych artykułów

  • OSOBOWE
  • 4X4 / SUV
  • DOSTAWCZE - DO KAMPERÓW
Loader