OPONYOPONY POKAŻ WSZYSTKIE OPONYPOKAŻ WSZYSTKIE OPONY DILERZYDILERZY

BIURO OBSŁUGI KLIENTA MICHELIN


W odpowiedzi na potrzeby naszych Konsumentów, tworzymy zaawansowane technologicznie opony. Aby udzielić najlepszych zaleceń dotyczących opon, specjaliści MICHELIN biorą pod uwagę Twój styl jazdy, typ pojazdu i warunki sezonowe.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI


Czat

Według dostępności naszych konsultantów

TELEFON

008001214970

Od poniedziałku do piątku
9h - 18h

E-mail

24/7

Informujemy, że rozmowy przy użyciu Messengera, czatu, korespondencja elektroniczna lub rozmowy telefoniczne będą rejestrowane w celu poprawy jakości naszych usług. Nagrania są przechowywane przez okres 6 miesięcy. Michelin będzie używać Państwa danych osobowych wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania i prośby o informacje. Macie Państwo prawo zażądać kopii Państwa danych osobowych, dostępu, sprostowania lub sprzeciwić się wykorzystywaniu przez Michelin wszelkich Państwa danych osobowych przechowywanych przez Michelin. W tym celu prosimy o kontakt na adres contact@tc.michelin.eu z dowodem potwierdzającym Państwa tożsamość.


NASZE OBIETNICE
DOBÓR WŁAŚCIWEJ OPONY

Każdy kierowca ma ulubiony styl jazdy i wymagania dotyczące opon. Dzięki najnowocześniejszym technologiom zastosowanym w oponach MICHELIN, jesteśmy w stanie sprostać wszelkim oczekiwaniom naszych Konsumentów. Doceniamy to, że interesujecie się naszymi technologiami, dlatego w Biurze Obsługi Klienta MICHELIN są zawsze dostępni specjaliści, którzy odpowiedzą na wszelkie pytania.

ŁATWE ZAKUPY

Po dobraniu właściwej opony nasi specjaliści wskażą Ci trzech najbliższych Dilerów, u których możesz zakupić i zamontować opony w Twoim aucie!

OBSŁUGA POSPRZEDAŻNA

MICHELIN jest do Twojej dyspozycji również po dokonaniu zakupu. Możesz się z nami skontaktować telefonicznie, wysłać e-mail lub wziąć udział w czacie z naszym specjalistą, który odpowie na wszystkie pytania dotyczące opon i udzieli niezbędnych porad. Nie wahaj się skontaktować ze specjalistami MICHELIN.

Polityka Reklamacyjna Grupy Michelin

Plik w formacie PDF do pobrania.