benefit 2

Jedź mądrze!

Poznaj nasze wskazówki i porady, aby oszczędzać paliwo oraz jeździć bezpiecznie i komfortowo. Wszystko, czego chcesz się dowiedzieć o oponach do swojego samochodu, SUV lub dostawczego.

MICHELIN. MOTION FOR LIFE.

1140x618 voiture01

Odwiedzając przyjaciół, idąc do pracy lub szkoły, wyruszając w podróż… Być w ruchu to żyć. Od 1889 roku Michelin na całym świecie wprowadza kolejne innowacje, abyśmy mogli przemieszczać się w sposób bezpieczny, sprawny i zrównoważony.

Potrzebujesz porady eksperta?

Wiedza to potęga

Dobór i zakup opon to ważna kwestia. Dopiero znając odpowiedzi na wszystkie swoje pytania, można podjąć właściwą decyzję.

strona główna pomocy car edito

Michelin... to coś więcej niż opony

Our purpose


Mobilność jest jedną z dróg ludzkości prowadzącą do rozwoju. Dlatego też Michelin z prawdziwą pasją rozwija nowe technologie i wprowadza innowacje, dzięki którym podróżowanie staje się bezpieczniejsze, szybsze i bardziej przyjazne dla środowiska.
Oferowanie użytkownikom bezkompromisowej jakości wyznacza priorytet naszych działań i zobowiązanie, jakie podjęliśmy. Dumni z naszych wartości opartych na szacunku wobec użytkowników, ludzi, akcjonariuszy, środowiska i faktów, wszyscy uczestniczymy w przygodzie, której celem jest lepsza mobilność dla każdego.

Używasz nieobsługiwanej przeglądarki internetowej.
Używasz przeglądarki internetowej, która nie jest obsługiwana przez tę witrynę. Oznacza to, że niektóre funkcje mogą nie działać zgodnie z przeznaczeniem. Może to powodować dziwne zachowania podczas przeglądania. Użyj lub uaktualnij / zainstaluj jedną z następujących przeglądarek, aby korzystać ze wszystkich możliwości z tej witryny