Znajdź najbliższy punkt sprzedaży
Car
  • Car
Car
  • Car
Zlokalizuj mnie

Punkty sprzedaży Michelin w Polsce

Usługi oponiarskie i samochodowe

Polska stwarza mnóstwo okazji do wypróbowania swojego pojazdu, co pozwoli Ci cieszyć się jego potencjałem. W Michelin wiemy, że świetne samochody, motocykle i skutery wymagają doskonałych opon, dlatego u naszych autoryzowanych dealerów nigdy nie brakuje naszych najnowszych produktów. Niezależnie od tego, czy jedziesz swoim SUV-em ulicami miasta, motocyklem terenowym po bezdrożach, czy zabierasz swój samochód sportowy lub rower na przejażdżkę – u naszych autoryzowanych dealerów opon każdy znajdzie coś dla siebie.

Jeśli nie masz pewności, która gama najlepiej sprawdzi się z Twoim pojazdem, jeden z naszych przyjaznych dealerów z przyjemnością opowie Ci o różnych oponach i ich wpływie zarówno na Twój pojazd, jak i na samą jazdę. Jednak przed dokonaniem zakupu należy rozważyć kilka kwestii, które ułatwią proces wyboru.

Warunki pogodowe

Jednym z czynników, które należy wziąć pod uwagę przy zakupie opon, jest rodzaj pogody, z jaką będziesz mieć do czynienia. Niektóre dni w Polsce bywają gorące i suche, inne natomiast mogą być mokre i zimne, a wtedy drogi stają się śliskie. Pamiętaj, że mokra nawierzchnia ma najmniejszą przyczepność i w takich warunkach masz dużo większą szansę na utratę przyczepności.

Dobierz oponę do rodzaju terenu

Kolejnym czynnikiem wpływającym na wybór opon jest teren, po którym jeździsz. Jazda po drodze nie wymaga takiej samej głębokości bieżnika ani wytrzymałości, jaką oferuje opona terenowa. Dobór opony odpowiedniej dla terenu, po którym jeździsz, może potencjalnie zmniejszyć hałas, wspomóc bardziej równomierne zużycie bieżnika i zapobiegać ześlizgiwaniu się lub zakopaniu. Aby dowiedzieć się więcej, porozmawiaj z jednym z naszych autoryzowanych dealerów.

Używasz nieobsługiwanej przeglądarki internetowej.
Używasz przeglądarki internetowej, która nie jest obsługiwana przez tę witrynę. Oznacza to, że niektóre funkcje mogą nie działać zgodnie z przeznaczeniem. Może to powodować dziwne zachowania podczas przeglądania. Użyj lub uaktualnij / zainstaluj jedną z następujących przeglądarek, aby korzystać ze wszystkich możliwości z tej witryny