capture d e cran 2020 07 21 a 15 51 15

 

MOTION FOR LIFE

right mfl


Odwiedzając przyjaciół, idąc do pracy lub szkoły, wyruszając w podróż… Być w ruchu to żyć. Od 1889 roku Michelin na całym świecie wprowadza kolejne innowacje, abyśmy mogli przemieszczać się w sposób bezpieczny, sprawny i zrównoważony.
 
Samochodem, również elektrycznym, rowerem miejskim i górskim, samolotem pasażerskim, motocyklem, autobusem szkolnym, czy transportem publicznym: niezależnie od tego, w jaki sposób się przemieszczasz i gdziekolwiek jesteś, Michelin jest z Tobą. MOTION FOR LIFE.

Motion for Life, Michelin

MOTION FOR LIFE: POZNAJ ROZWIĄZANIA MICHELIN DLA LEPSZEJ MOBILNOŚCI

capture d e cran 2020 07 16 a 13 56 57

Od Szanghaju do Paryża, wyposażając wagony metra w opony, Michelin działa na rzecz transportu publicznego i codziennie wspiera ponad 10 milionów pasażerów w bezproblemowych dojazdach do pracy.

GUIDE

Czerwony Przewodnik Michelin prezentuje restauracje warte odwiedzenia oraz informuje o ponad 3000 wyróżnionych gwiazdkami restauracjach obecnych w 32 krajach na świecie.

210128 michelin geste 15s afx v03 16 9 0 00 07 17 header 1

Michelin projektuje opony z myślą ciągłego zmniejszania śladu węglowego, od momentu ich produkcji do eksploatacji.

ELECTRIC VEHICLES

Wraz ze wzrostem popularności pojazdów elektrycznych, Michelin tworzy opony, które zwiększają zasięg akumulatorów w pojazdach.

Motion for Life, Michelin - Aircraft 15s

Liczy się zaufanie! Co trzeci samolot pasażerski na świecie, startuje i ląduje bezpiecznie na oponach MICHELIN z prędkością do 420 km/h.

Motion for Life, Michelin - Opony zimowe

Zima nie zatrzyma tych, którzy jeżdżą na oponach MICHELIN.

 

Motion For Life, Michelin - Długotrwałe osiągi

Michelin walczy z przedwczesnym wyrzucaniem rzeczy, produkując opony zapewniające długotrwałe osiągi
 

MICHELIN OFERUJE SZEROKI WYBÓR PRODUKTÓW I USŁUG

Używasz nieobsługiwanej przeglądarki internetowej.
Używasz przeglądarki internetowej, która nie jest obsługiwana przez tę witrynę. Oznacza to, że niektóre funkcje mogą nie działać zgodnie z przeznaczeniem. Może to powodować dziwne zachowania podczas przeglądania. Użyj lub uaktualnij / zainstaluj jedną z następujących przeglądarek, aby korzystać ze wszystkich możliwości z tej witryny