capture d e cran 2020 07 21 a 15 28 15

 

Opony zimowe

Motion For Life, MICHELIN - Winter 30s

NIE POZWÓL, ABY ZIMA CIĘ ZATRZYMAŁA

Jazda w zimowych warunkach powoduje dodatkowy stres i dyskomfort.
Jazda po mokrej, zaśnieżonej lub oblodzonej drodze nie jest tym, na co specjalnie czekasz: to może kojarzyć się z utratą poczucia bezpieczeństwa, kontroli i tym samym, przyjemności z jazdy.

W Michelin dokładamy wszelkich starań, aby tworzyć opony, dzięki którym zima nigdy Cię nie powstrzyma.
Przed podrzuceniem dzieci do szkoły w zimowy poranek czy weekendowym wypadem z rodziną.
Przed przejażdżką sportowym autem czy wyjazdem na ferie... I przed życiem w dokładnie taki sam sposób, jak przez resztę roku.

Wszystkie opony zimowe MICHELIN posiadają certyfikat 3PMSF i zostały zaprojektowane tak, by sprawdzić się w najbardziej wymagających warunkach zimowych.

Wykorzystujemy surowce i technologie dostosowane do niskich temperatur. Właściwości zimowych opon MICHELIN pozwalają utrzymać siłę hamowania i przyczepność, nawet na mokrych, zaśnieżonych i oblodzonych drogach*

MOTION FOR LIFE: POZNAJ ROZWIĄZANIA MICHELIN DLA LEPSZEJ MOBILNOŚCI

public transit

Od Szanghaju do Paryża, wyposażając wagony metra w opony, Michelin działa na rzecz transportu publicznego i codziennie wspiera ponad 10 milionów pasażerów w bezproblemowych dojazdach do pracy.

GUIDE

Czerwony Przewodnik Michelin prezentuje restauracje warte odwiedzenia oraz informuje o ponad 3000 wyróżnionych gwiazdkami restauracjach obecnych w 32 krajach na świecie.

ELECTRIC VEHICLES

Wraz ze wzrostem popularności pojazdów elektrycznych, Michelin tworzy opony, które zwiększają zasięg akumulatorów w pojazdach. 

 

Motion For Life, Michelin - Długotrwałe osiągi

Michelin walczy z przedwczesnym wyrzucaniem rzeczy, produkując opony zapewniające długotrwałe osiągi

Motion for Life, Michelin - Aircraft 15s

Liczy się zaufanie! Co trzeci samolot pasażerski na świecie, startuje i ląduje bezpiecznie na oponach MICHELIN z prędkością do 420 km/h.

210128 michelin geste 15s afx v03 16 9 0 00 07 17 header 1

Michelin projektuje opony z myślą ciągłego zmniejszania śladu węglowego, od momentu ich produkcji do eksploatacji.

bib 50

INFORMACJE PRAWNE

* z zachowaniem zasad bezpiecznego poruszania się w zależności od panujących warunków

Używasz nieobsługiwanej przeglądarki internetowej.
Używasz przeglądarki internetowej, która nie jest obsługiwana przez tę witrynę. Oznacza to, że niektóre funkcje mogą nie działać zgodnie z przeznaczeniem. Może to powodować dziwne zachowania podczas przeglądania. Użyj lub uaktualnij / zainstaluj jedną z następujących przeglądarek, aby korzystać ze wszystkich możliwości z tej witryny