header1 amg gt verkleinert

WSPÓŁPRACA PARTNERSKA MERCEDES-AMG I MICHELIN

amg michelin partnerlabel p rgb

Przekraczanie granic, odkrywanie nowych terytoriów, zagłębianie się w nieznane... To wszystko wymaga odwagi i prawdziwej pasji.
To właśnie ta pasja sprawia, że Mercedes-AMG i Michelin, jako innowatorzy w swoich dziedzinach, rzucają wyzwanie dotychczasowemu status quo, konsekwentnie realizując wspólną wizję mobilności. I nie ma znaczenia, czy w niezwykłych samochodach sportowych, czy w pojazdach lub oponach wysokich osiągów.

AMG Driving Academy & Michelin

Poznaj swoje ograniczenia. Weź udział w fascynującym wydarzeniu. Delektuj się każdą chwilą. Poznaj świat AMG Driving Academy. Wyjątkowa społeczność ludzi kochających moc i osiągi, stawiających na indywidualizm i wspódzielących tę samą pasję. AMG Driving Academy to niepowtarzalne i niezapomniane wrażenia zza kierownicy pojazdów Mercedes-AMG na spektakularnych trasach legendarnych torów wyścigowych, również po zaśnieżonych i oblodzonych nawierzchniach. Udział w AMG Driving Academy to nie tylko pełny wrażeń wyjazd czy udział w wydarzeniu. To dołączenie do najszybszej rodziny na świecie!

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o AMG Driving Academy.

MICHELIN | Mercedes-AMG GT Black Series

Mercedes-AMG i Michelin: najlepsze wrażenia z jazdy pojazdem elektrycznym

Zobacz jak pracują zespoły Michelin i Mercedes-AMG nad udoskonalaniem opony MICHELIN Pilot Sport EV.
Kilkumiesięczna współpraca nad oponą, która uwolni cały potencjał drzemiący w nowym Mercedessie-AMG EQS, zapewniając inne niż dotychczas wrażenia z jazdy pojazdem w 100% elektrycznym.

MICHELIN x Mercedes-AMG: building the best electric experience ⚡

Mercedes-AMG i Michelin

Tym, co łączy obu partnerów jest perfekcja w działaniu i nieustanne dążenie do najwyższej jakości.
Wspólnie urzeczywistniamy naszą wizję mobilności.

Michelin opracowuje opony ze specjalnymi oznaczeniami dla Mercedes-AMG

Opony MICHELIN z oznaczeniami MO1, MO2 lub MO1-A zostały zaprojektowane przez inżynierów Michelin w ścisłej współpracy z Mercedes-AMG. Pracując nad oponami wysokich osiągów, inżynierowie Michelin wykorzystują całą dostępną im wiedzę i doświadczenie, aby wybrać najlepsze technologie i materiały pod kątem specyfikacji poszczególnych modeli samochodów, zapewniając w ten sposób ich kierowcom doskonałe osiągi i komfort jazdy oraz wyjątkowe wrażenia z jazdy!

Dowiedz się więcej o oponach z oznaczeniami.

 

Znajdź odpowiednie opony MICHELIN do swojego Mercedesa-AMG

marked tyre
map search desktop

Opony z homologacją Mercedes-AMG do poszczególnych modeli aut są dostępne u specjalistycznych sprzedawców w Internecie i wybranych punktach sprzedaży

Szukaj według
Adres, miasto lub kod pocztowy
Samochód osobowy
  • Samochód osobowy
  • Motorbike
Zlokalizuj mnie
Szukaj
Używasz nieobsługiwanej przeglądarki internetowej.
Używasz przeglądarki internetowej, która nie jest obsługiwana przez tę witrynę. Oznacza to, że niektóre funkcje mogą nie działać zgodnie z przeznaczeniem. Może to powodować dziwne zachowania podczas przeglądania. Użyj lub uaktualnij / zainstaluj jedną z następujących przeglądarek, aby korzystać ze wszystkich możliwości z tej witryny