GRAN TURISMO movie with MICHELIN

Film Gran Turismo

Tylko w kinach pełna adrenaliny i intensywnych emocji podróż z Michelin

GRAN TURISMO, film oparty na prawdziwej historii Janna Mardenborougha, jest jedną z najbardziej oczekiwanych premier kinowych tego roku. Film wejdzie na ekrany kin 11 sierpnia. Michelin jest oficjalnym partnerem filmu GRAN TURISMO w zakresie opon.

Z GRY NA TOR LUB DOKĄDKOLWIEK ZAPROWADZI CIĘ DROGA

Film jest opowieścią o drodze do spełnienia marzeń nastoletniego Janna, zapalonego gracza w GRAN TURISMO, który dzięki umiejętnościom nabytym w wirtualnym świecie wyścigów pokonuje rywali w serii wyścigów organizowanych przez Nissan, by następnie zasiąść w fotelu zawodowego kierowcy wyścigowego startującego w zawodach rozgrywanych na prawdziwym torze. Obejrzyj zwiastun GRAN TURISMO.

Gran Turismo - Official Trailer - Only In Cinemas August 11

NIE POZWOLIMY ZATRZYMAĆ TWOICH MARZEŃ

Fabuła

W obsadzie filmu w reżyserii Neilla Blomkampa znajdziemy wiele znanych nazwisk, takich jak Archie Madekwe, Josha Stradowski, David Harbour, Orlando Bloom, Darren Barnet, Geri Halliwell Horner i Djimon Hounsou. Film ten jest historią Janna, który bierze udział w serii zawodów, aby zostać zawodowym kierowcą wyścigowym na prawdziwym torze.

Film nie jest adresowany wyłącznie do miłośników wyścigów samochodowych. Jest to bowiem uniwersalna opowieść o podążaniu za marzeniami, pokonywaniu własnych ograniczeń i sile przyjaźni. To obraz inspirujący i dodający energii, po którym będziemy mieli ochotę wskoczyć za kierowcę samochodu wyścigowego i sprawdzić się na prawdziwym torze.

Gran Turismo, the movie

Michelin, oficjalny partner filmu w zakresie opon

O współpracy Michelin z ekipą filmową opowiada Mirko Pirracchio, doradca ds. opon i kierownik operacyjny w dziale Sportów Motorowych Michelin, który koordynował kręcenie filmu na kilku torach w Europie Środkowej i na Bliskim Wschodzie.

„Współpraca partnerska Sony i Michelin wymagała od obu stron takiej samej szybkości reakcji, jaką widzimy podczas różnych mistrzostw czy serii wyścigów samochodowych na całym świecie, w których jesteśmy dostawcą opon. Około 40 samochodów biorących udział w filmie wyposażyliśmy w specjalne opony wyścigowe oraz opony z gamy MICHELIN Pilot Sport do samochodów o wysokich osiągach startujących w GT. Można powiedzieć, że opony MICHELIN wcieliły się w aktorską rolę, zapewniając osiągi oraz bezpieczeństwo zarówno na torze wyścigowym, jak i na drogach.

Mimo iż wszystkie sceny kręciliśmy od października do grudnia, to nasze pojazdy pracowały w naprawdę ekstremalnych warunkach pogodowych, począwszy od niskich temperatur, deszczu i śniegu w Europie po upały w Dubaju. Dzięki wszechstronności naszych opon, ale także dzięki naszej fachowej wiedzy i pomocy, jaką mogliśmy zapewnić na planie filmowym byliśmy w stanie w każdej chwili zagwarantować, że posiadamy odpowiednią oponę z właściwym ciśnieniem dla danej lokalizacji. Współpracowaliśmy także bardzo blisko z dublującymi aktorów kierowcami-kaskaderami, stosując dokładnie te same metody, jakie stosujemy podczas oficjalnych wyścigów samochodowych. Dzięki temu dublerzy mogli w dowolnym momencie i za każdym razem powtórzyć nawet najbardziej ekstremalne sceny.

Nasze opony musiały sprostać niespotykanym przez nas jak dotąd warunkom kręcenia filmu, które - jak można się domyślać - mają niewiele wspólnego z weekendowymi wyścigami, ale są równie wymagające pod względem zapotrzebowania na osiągi, nie mówiąc już odtwarzaniu warunków stricte wyścigowych. To była niezwykła przygoda dla całego naszego zespołu!”

Mirko Pirracchio, Michelin tyre advisor

Odkryj 2 pozostałe gwiazdy filmu GRAN TURISMO

Od toru Nurburgring po Rebbullring, Slovakiaring i Dubaï Autodrome, zespoły techniczne Michelin służyły aktorom najlepszą radą. Odkryj opony MICHELIN PILOT SPORT 4 S i MICHELIN PILOT SPORT CUP 2 R:

pilot sport 4 s

MICHELIN PILOT SPORT 4 S

Poznaj technologie stosowane w MICHELIN Pilot Sport zapewniające panowanie nad pojazdem, stabilność, bezpieczeństwo i trwałość.

Pilot sport cup 2r

MICHELIN PILOT SPORT CUP 2 R

Stworzona z myślą o ultrawysokich osiągach samochodów sportowych i hipersportowych pobijających czasy okrążeń.

O GRAN TURISMO

GRAN TURISMO to gra komputerowa opracowana przez Polyphony Digital Inc., spółkę należącą do Sony Interactive Entertainment Inc. Ta wielokrotnie nagradzana gra, która zadebiutowała w Japonii w 1997 r. jest uważana za najlepszy i najbardziej autentyczny symulator wyścigowy dzięki realistycznej grafice, wiernie oddanej fizyce i wyjątkowej dbałości o szczegóły. Polyphony i słynny twórca gry Kazunori Yamauchi zrewolucjonizowali gry wyścigowe. Michelin jest oficjalnym partnerem GRAN TURISMO 7 w zakresie opon.

logo gt

INFORMACJE PRAWNE

©2023 Columbia TriStar Marketing Group, Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone.

 

Używasz nieobsługiwanej przeglądarki internetowej.
Używasz przeglądarki internetowej, która nie jest obsługiwana przez tę witrynę. Oznacza to, że niektóre funkcje mogą nie działać zgodnie z przeznaczeniem. Może to powodować dziwne zachowania podczas przeglądania. Użyj lub uaktualnij / zainstaluj jedną z następujących przeglądarek, aby korzystać ze wszystkich możliwości z tej witryny