MICHELIN PILOT SPORT 4 S

  • Opony do samochodów osobowych

  • letnie

    letnie

PRAWDZIWA PASJA. WYJĄTKOWE EMOCJE.
 

Opona MICHELIN Pilot Sport 4 S do jazdy po drogach i sporadycznie na tor – dla kierowców oczekujących wyjątkowej przyczepności, precyzji sterowania i panowania nad pojazdem, nawet przy dużej prędkości[1].

• Opona letnia MICHELIN o ultrawysokich osiągach przeznaczona do jazdy po drogach publicznych i na torze
• Wysoka reaktywność i precyzja sterowania[1]
• Doskonałe prowadzenie na drodze i panowanie nad pojazdem nawet przy dużej prędkości[1]
• Wyjątkowa przyczepność na suchej nawierzchni i skuteczność hamowania na mokrym podłożu[1]
• Uznana przez takich producentów samochodów, jak Mercedes-AMG, Ferrari i Porsche

Opracowane z myślą o maksymalnych osiągach pod względem przyczepności na suchej drodze i hamowania na mokrej nawierzchni oraz trwałości[1][2]

Opony MICHELIN Pilot Sport 4 S – specjalnie zaprojektowane do jazdy po drogach i sporadycznie po torze – cechują się wyjątkowymi osiągami pod względem czasu okrążenia na suchej nawierzchni[1], skuteczności hamowania na suchej i mokrej nawierzchni[1] oraz trwałości[2]. Możesz liczyć na ekscytujące chwile podczas sportowej jazdy.

p4s1

Precyzja sterowania gwarantuje świetne panowanie nad pojazdem, prowadzenie na drodze i wysoką reaktywność.[1]

Opony letnie MICHELIN Pilot Sport 4 S do jazdy po drogach i sporadycznie po torze gwarantują emocjonującą jazdę na wysokich obrotach. Ultrareaktywna rzeźba bieżnika zwiększa przyczepność do nawierzchni, zapewniając niewiarygodne wrażenia z jazdy, precyzyjne panowanie nad samochodem i świetne prowadzenie na szosie. Technologia Dynamic Response firmy MICHELIN gwarantuje dużą reaktywność, umożliwiając precyzyjne sterowanie i stabilność przy pokonywaniu zakrętów – nawet przy dużej prędkości[1].

ps4s2

Wyjątkowa przyczepność na suchej i skuteczność hamowania na mokrej nawierzchni pozwalają precyzyjnie kierować pojazdem na suchych i mokrych drogach[1]

Dzięki technologii Bi-Compound firmy MICHELIN[3] kierowcy mogą liczyć na wyjątkową przyczepność na suchej i mokrej nawierzchni w trakcie przyspieszania, hamowania i pokonywania zakrętów, co ogromnie poprawia osiągi i warunki prowadzenia na letnich drogach. Hybrydowa mieszanka zwiększa przyczepność na suchej drodze, a użycie elastomerów funkcjonalnych i krzemionki zapewnia doskonałą przyczepność i skuteczność hamowania na mokrej nawierzchni[1]. Cechy te sprawiają, że zachwycisz się jazdą po suchej czy mokrej drodze.

p4s3

Najwyższa klasa i unowocześniona konstrukcja dzięki wiedzy, doświadczeniu i oryginalnemu procesowi wytwarzania firmy Michelin.

Samochód to Twoja pasja – dlatego musi prezentować się znakomicie oraz działać bez zarzutu. Wykończenie opony w technologii Premium Touch nadaje bokom opony stylowy wygląd ciemnego aksamitu. Dodatkowo, szeroki rant ochronny felgi zabezpiecza koła przed lekkimi uszkodzeniami oraz podkreśla sylwetkę samochodu.

p4s4

Uznana przez światowych liderów motoryzacji.

Opony MICHELIN Pilot Sport 4 S do jazdy po drogach publicznych i na torze stanowią oryginalne wyposażenie światowej czołówki pojazdów o wysokich osiągach, produkowanych z myślą o spełnieniu najwyższych norm. Marka MICHELIN zdobyła uznanie takich producentów samochodów, jak Mercedes-AMG, Ferrari i Porsche.

p4s5
Opinie o MICHELIN PILOT SPORT 4 S
Czy posiadasz tę oponę?
Napisz opinię

Czy ta opona pasuje do mojego pojazdu?

Liczba dostępnych rozmiarów MICHELIN PILOT SPORT 4 S: 184

INFORMACJE PRAWNE

(1) – Hamowanie na suchej/mokrej nawierzchni i czas okrążenia na suchej nawierzchni – Na podstawie wyników testów przeprowadzonych przez TÜV SÜD na zlecenie Michelin w czerwcu 2019 r. na oponach BRIDGESTONE Potenza S007A, CONTINENTAL SportContact 6, GOODYEAR Eagle F1 Supersport, HANKOOK Ventus Evo3 i PIRELLI P Zero w rozmiarze 235/35-19 96Y zamontowanych w VW Golf 7.

(2) – Trwałość – Na podstawie wyników testów przeprowadzonych przez DEKRA na zlecenie Michelin w lipcu 2019 r. na oponach BRIDGESTONE Potenza S007A, CONTINENTAL SportContact 6, GOODYEAR Eagle F1 Supersport, HANKOOK Ventus Evo3 i PIRELLI P Zero w rozmiarze 235/35-19 96Y zamontowanych w Audi A3. Test trwałości przeprowadzony w warunkach przeciętnego użytkowania (D50) na dystansie 10 000 km z ekstrapolacją wyników do zużycia bieżnika do 1,6 mm.

(3) – Technologia Bi-Compound – w przypadku większości rozmiarów opon MICHELIN Pilot Sport 4S.