VINTERDÆK ELLER HELÅRSDÆK – HVAD ER BEDST

Które opony zimowe zapewniają największe bezpieczeństwo?

Porady i wskazówki: opony do samochodów osobowych, SUV i dostawczych
4w 323 tire michelin pilot alpin five en us features and benefits 2 signature 16 slash 9 1 1

Wszystko, co powinieneś  wiedzieć o prowadzeniu auta zimą.

Zimą jeździ się inaczej niż przez resztę roku. Po pierwsze panują niskie temperatury i w każdej chwili może spaść deszcz, śnieg lub wystąpić gołoledź.


Być może nasze bezpieczeństwo będzie wymagać wyposażenia naszego samochodu w opony zimowe z certyfikatem na śnieg, zwłaszcza gdy mieszkamy w górach lub wybieramy się w góry i chcemy mieć pewność, że jesteśmy przygotowani na każdą pogodę.

Chcesz wyposażyć samochód w opony zimowe z certyfikatem na śnieg, ale nie wiesz, z jakim ciśnieniem jeździć?  Kiedy zmienić opony letnie na zimowe? Zamontować w samochodzie dwie czy cztery opony zimowe? Przygotowaliśmy dla Ciebie najważniejsze zalecenia dotyczące bezpiecznej jazdy w warunkach zimowych oraz wiele innych przydatnych informacji, na przykład o przepisach dotyczących opon zimowych obowiązujących w  Polsce i za granicą.

Artykuły, które mogą Cię zainteresować

Używasz nieobsługiwanej przeglądarki internetowej.
Używasz przeglądarki internetowej, która nie jest obsługiwana przez tę witrynę. Oznacza to, że niektóre funkcje mogą nie działać zgodnie z przeznaczeniem. Może to powodować dziwne zachowania podczas przeglądania. Użyj lub uaktualnij / zainstaluj jedną z następujących przeglądarek, aby korzystać ze wszystkich możliwości z tej witryny