MICHELIN ENERGY SAVER+

  • Opony do samochodów osobowych

  • letnie

    letnie

Oszczędzaj jeszcze więcej paliwa i jedź bezpiecznie

Wielokrotnie nagradzana, przyjazna dla środowiska opona zapewniająca świetną przyczepność na mokrych drogach[2]. Oferuje większą trwałość[5] i pomaga oszczędzać paliwo[4]. Bardzo dobra opona klasy premium o świetnym stosunku jakości do ceny.

  • Letnia opona drogowa MICHELIN klasy premium przyjazna środowisku
  • Wielokrotnie nagradzana opona[1]
  • Bardzo dobra przyczepność na mokrych drogach[2], od pierwszego do ostatniego kilometra[3]
  • Znakomiga opona pod wzgledem oszczędności paliwa [4], doceniana przez niezależne pisma pod kątem stosunku jakości do ceny
  • Najlepsza trwałość opon wśród marek premium (test z 2018 r.)[5]
Fits your vehicle

KORZYŚCI

Wielokrotnie nagradzana opona[1].

Letnia opona drogowa MICHELIN Energy Saver+ zdobyła wiele nagród na przestrzeni wielu lat. Doceniona zarówno przez oponiotwórcze środowiska[1] (ADAC i Auto Bild), jak i producentów samochodów[6]. Opona MICHELIN Energy Saver + – dla kierowców, którzy szukają nagradzanych, przyjaznych dla środowiska osiągów do codziennej jazdy w mieście i poza nim.

ckf8cfti90c6b01omncwd2l8o es 0002 4w 24 tire michelin energy saver plus fr fr features and benefits 2 no signature 16 slash 9

Wysoki poziom bezpieczeństwa na mokrych drogach[2] od pierwszego do ostatniego kilometra[3].

Z letnią oponą drogową MICHELIN Energy Saver+ możesz liczyć na bardzo dobrą przyczepność na mokrej nawierzchni. Daje ona każdemu kierowcy lepszą kontrolę i większą precyzję jazdy na mokrych drogach[2][7] aż do ostatniego kilometra[3]. Nie rezygnuj z bezpieczeństwa podczas jazdy po mokrych drogach w lecie.

ckf8cigj40c1501msn9xl86s5 es 0001 4w 24 tire michelin energy saver plus fr fr product in context no signature 16 slash 9

Świetny stosunek jakości do ceny[4].

Zdobywca wyróżnienia Eco Champion[1], opona zmniejszająca zużycie paliwa MICHELIN Energy Saver+, zapewnia wyjątkowy stosunek jakości do ceny. Nagradzana za efektywność paliwową[4] i najlepszą trwałość opon wśród marek premium[5]. To letnia opona przyjazna dla środowiska i Twojej kieszeni.

ckf8cjmj00c0j01l95lb4580f es 0000 4w 24 tire michelin energy saver plus fr fr product in use no signature 16 slash 9

Opinie o MICHELIN ENERGY SAVER+
Czy posiadasz tę oponę?
Napisz opinię

Czy ta opona pasuje do mojego pojazdu?

Liczba dostępnych rozmiarów MICHELIN ENERGY SAVER+: 22

INFORMACJE PRAWNE

(1) Opona MICHELIN Energy Saver+ była wielokrotnie nagradzana przez niezależne pisma i organizacje takie jak: ADAC („Dobra” w 2013 r., „Zadowalająca” w 2014, 2015, 2016 i 2017 r.) oraz przez Auto Bild („Wzorowa” w 2013, 2015 i 2018 r. i „Eco Champion” w 2013 i 2018 r.).
(2) Opona MICHELIN Energy Saver+ posiada klasę B przyczepności na mokrej nawierzchni z europejskich etykiet.
(3) Ostatni kilometr w rozumieniu do dopuszczalnego poziomu zużycia bieżnika (1,6 mm). Dopuszczalny poziom zużycia oznacza opony z bieżnikiem startym maszynowo do głębokości wskaźnika zużycia bieżnika zgodnie z regulaminem nr 30 EWG (ECE R30r03f) opony MICHELIN Energy Saver+ w rozmiarze 205/55 R16 91V przewyższają próg przyczepności na mokrej nawierzchni ustalony w regulaminie nr 117 EKG ONZ dla opon skategoryzowanych jako zwykłe i śniegowe. Maksymalne dopuszczalne zużycie bieżnika może być różne w poszczególnych krajach.
(4) Test porównawczy przeprowadzony przez Auto Bild opublikowany 9 marca 2018 r. Opona MICHELIN Energy Saver+ otrzymała nagrodę „Eco Champion”  razem z oponą FULDA EcoControl HP.
(5) MICHELIN Energy Saver+ odznaczyła się najlepszą trwałością wśród testowanych opon klasy Premium w teście porównawczym trwałości przeprowadzonym przez Auto Bild i opublikowanym 9 marca 2018 r. Opona MICHELIN Energy Saver+ odznacza się najlepszą trwałością wśród testowanych opon klasy Premium.
(6) Doceniania przez producentów aut:  Audi, BMW, Ford, Honda, Mercedes, Mini, Peugeot, Renault, VW.
(7) Test przeprowadzony przez TÜV SÜD, na zlecenie Michelin, w rozmiarze 195/65 R15, porównujący oponę MICHELIN Energy Saver+ z jej poprzedniczką MICHELIN Energy Saver.

Używasz nieobsługiwanej przeglądarki internetowej.
Używasz przeglądarki internetowej, która nie jest obsługiwana przez tę witrynę. Oznacza to, że niektóre funkcje mogą nie działać zgodnie z przeznaczeniem. Może to powodować dziwne zachowania podczas przeglądania. Użyj lub uaktualnij / zainstaluj jedną z następujących przeglądarek, aby korzystać ze wszystkich możliwości z tej witryny