MICHELIN
PILOT SPORT 5
  • Opony do samochodów osobowych

MICHELIN PILOT SPORT 5

  • Opony do samochodów osobowych

Ciesz się niezapomnianymi wrażeniami z jazdy na oponie MICHELIN Pilot Sport5.

Ciesz się każdą sekundą jazdy i nieustannie podnoś sportowe osiągi z MICHELIN Pilot Sport5, oponą zaprojektowaną pod kątem dużej trwałości(1).

  • Letnia sportowa opona drogowa MICHELIN 5. generacji 
  • Zaprojektowana dla znakomitej trwałości i długotrwałych osiągów(1)
  • Stworzona dla dużej reaktywności dla precyzji kierowania(2)
  • Maksymalizacja przyczepności i hamowania na mokrej i suchej drodze(3)
  • Wysokie osiągi w parze z elegancką estetyką

Bardziej dynamiczna jazda, która trwa jeszcze dłużej (1)

Poczuj dreszczyk emocji przy reaktywnej sterowności dzięki połączeniu w oponie MICHELIN Pilot Sport5 wysokich osiągów i zwiększonej trwałości(1)(2). Poczuj optymalne przeniesienie reakcji kierowcy na drogę na oponie zaprojektowanej tak, aby zapewniać znakomitą reaktywność i precyzję toru jazdy dzięki technologii MICHELIN Dynamic Response. Większa trwałość bez poświęcania pozostałych parametrów osiągów dzięki technologii MaxTouch Construction, która zapewnia bardziej równomierny rozkład sił podczas hamowania, przyspieszania i pokonywania zakrętów dla jeszcze większej trwałości bieżnika. 

4w 986 tire michelin pilot sport 5 en features and benefits 1 nosignature landscape

Czuj się pewnie na drodze dzięki długotrwałej przyczepności(3)

Wybierz oponę MICHELIN Pilot Sport5 zapewniającą znakomitą przyczepność i hamowanie na mokrej i suchej nawierzchni. Bieżnik w technologii Dual Sport Tread Design z wzdłużnymi rowkami odprowadzającymi wodę dla większej trakcji na mokrej drodze (strona wewnętrzna) oraz sztywnymi klockami dla większej przyczepności na suchej drodze (strona zewnętrzna). Na MICHELIN Pilot Sport5 zaznasz spokoju i przyjemności z jazdy.

michelin agb ww product pilot sport 5 en socialnetworks carousel benefit landscape 16x9 2 1

Osiągi idące w parze z estetyką

Postaw na styl i solidność z oponą MICHELIN Pilot Sport5. Wykończenie boków w technologii Premium Touch tworzy estetyczną czarną matową, aksamitną mikroteksturę. Detale i styl mają znaczenie bez względu na długość podróży. Opona MICHELIN Pilot Sport5 posiada wskaźnik zużycia bieżnika Wear2check ułatwiający sprawdzanie i kontrolowanie zużycia opony. 

4w 986 tire michelin pilot sport 5 en product in context 1 nosignature landscape

Czy ta opona pasuje do mojego pojazdu?

Noty prawne

(1) - trwałość - Technologia MaxTouch Construction zapewnia równomierne rozłożenie sił występujących podczas przyspieszania, hamowania i pokonywania zakrętów dla większej trwałości bieżnika.

(2) - precyzyjne prowadzenie - Dzięki technologii MICHELIN Dynamic Response, która optymalizuje przeniesienie reakcji kierowcy na drogę dla znakomitej reaktywności i precyzji kierowania. 

(3) - hamowanie na mokrej i suchej nawierzchni - Bieżnik w technologii Dual Sport Tread Design z wzdłużnymi rowkami odprowadzającymi wodę dla większej trakcji na mokrej drodze (strona wewnętrzna) oraz sztywnymi klockami dla większej przyczepności na suchej drodze (strona zewnętrzna).

Używasz nieobsługiwanej przeglądarki internetowej.
Używasz przeglądarki internetowej, która nie jest obsługiwana przez tę witrynę. Oznacza to, że niektóre funkcje mogą nie działać zgodnie z przeznaczeniem. Może to powodować dziwne zachowania podczas przeglądania. Użyj lub uaktualnij / zainstaluj jedną z następujących przeglądarek, aby korzystać ze wszystkich możliwości z tej witryny